Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9309
Stary 20.09.2018, 13:34
Musimy w tym temacie stać murem z TS. Każdy, kto choć waha się, czy nie przejść na stronę Jadczaka i spółki, dokłada cegiełkę do upadku klubu. Tu nawet nie chodzi o to, czy sam Jadczak wykonuje swoją pracę i sam w sobie nie jest wrogiem Wisły, ale przede wszystkim jakie byłyby konsekwencje, a wszyscy wiedzą, że doprowadziłoby to do upadku i restartu od czwartej ligi.
Odpowiedz cytując