Wyświetl pojedynczy post
dudzon
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: z Zasiedmiogórogrodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9296
Stary 19.09.2018, 20:28
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Jezeli naruszylem jakikolwiek pkt. regulaminu forum, prosze o wskazanie, ban przyjme z pelnym zrozumieniem.

Swoja droga, jakie to wszystko proste, jesli masz inne zdanie to jestes pasiasty/prowadzisz wojne informacyjna/pogrywasz sobie/jestes Wisla123 itd itp. Widzialem wpisy jak bedzie 20k+ na kazdym meczu to sami damy rade. Zgadza sie tylko w tych 20K musieli by byc rozni ludzie z roznym swiatopogladem co moze na podstawie dzisiejszego dnia stanowic pewien problem.
MB1906 zrozum że tych ludzi nie przegadasz ani do nich nie dotrzesz ze swoją argumentacją. To są ludzie którzy wybierają wyparcie problemu i życie w zaprzeczeniu a nie spoglądniecie z troską co się z tym klubem dzieje. Niestety rozsądku na tym forum od dawna brakowało.
Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce
Odpowiedz cytując