MB1906 napisał(a):

Jezeli naruszylem jakikolwiek pkt. regulaminu forum, prosze o wskazanie, ban przyjme z pelnym zrozumieniem.
Swoja droga, jakie to wszystko proste, jesli masz inne zdanie to jestes pasiasty/prowadzisz wojne informacyjna/pogrywasz sobie/jestes Wisla123 itd itp. Widzialem wpisy jak bedzie 20k+ na kazdym meczu to sami damy rade. Zgadza sie tylko w tych 20K musieli by byc rozni ludzie z roznym swiatopogladem co moze na podstawie dzisiejszego dnia stanowic pewien problem.
|
MB1906 zrozum że tych ludzi nie przegadasz ani do nich nie dotrzesz ze swoją argumentacją. To są ludzie którzy wybierają wyparcie problemu i życie w zaprzeczeniu a nie spoglądniecie z troską co się z tym klubem dzieje. Niestety rozsądku na tym forum od dawna brakowało.