MB1906 napisał(a):

Teraz ulzylo? Masz listę udzielajacych się, fajnie.
Ad personam dużo łatwiej niż na temat.
|
Takich kretynów jak Ty mamy wysyp średnio co trzy miesiące, pewnie to nowe konta wcześniejszych pokemonów bo nie wierzę że tylu nowych debili loguje się tu regularnie po każdej aferze.
Myślisz że ludzie nie mają nic lepszego do roboty niż tłumaczyć to samo po raz szósty kolejnej ofierze losu? Merytorycznie prezentujesz poziom komentarzy onetu, nie rozumiesz podstawowych zależności między TS a SA. Było to tłumaczone wiele razy, nie było Cię tutaj (albo byłeś pod innym nickiem), nie licz na taryfę ulgową. Znikniesz stąd a poziom dyskusji od razu poszybuje, bo nie potrzeba nam tu gastrycznego Katona .......ącego co dwa posty o przeczyszczeniu.
Merytorycznie zostało Ci przedstawione jakie mamy opcje (TS w Ekstraklasie albo TS w czwartej lidze), jesteś zbyt głupi żeby to zrozumieć, nie przedstawiłeś żadnej alternatywy, wszystkie Twoje posty to populistyczne komunały bez cienia szans na realizację. Czego oczekujesz?
Jesteś pasem albo idiotą, ew. jedno i drugie.