Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9291
Stary 19.09.2018, 19:08
Jezeli naruszylem jakikolwiek pkt. regulaminu forum, prosze o wskazanie, ban przyjme z pelnym zrozumieniem.

Swoja droga, jakie to wszystko proste, jesli masz inne zdanie to jestes pasiasty/prowadzisz wojne informacyjna/pogrywasz sobie/jestes Wisla123 itd itp. Widzialem wpisy jak bedzie 20k+ na kazdym meczu to sami damy rade. Zgadza sie tylko w tych 20K musieli by byc rozni ludzie z roznym swiatopogladem co moze na podstawie dzisiejszego dnia stanowic pewien problem.
Odpowiedz cytując