Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9290
Stary 19.09.2018, 18:42
Szymon Jadczak przedwczoraj wrzucił tekst "Spowiedź byłego chuligana" na Twittera, pisząc cytuje:
"Kończąc temat Wisły..."
Od tamtej pory naprodukował 10 twittów na nasz temat.
Faktycznie skończył.

Oprócz tego zbanował już chyba wszystkich kibiców Wisły, a nawet - uwaga! - Grzegorza Kaliciaka.
Ten człowiek jest psychicznie chory. Tu nie ma żadnych wątpliwości.

W tej chwili przy jego najnowszym poście w komentarzach festiwal s.......enia kibiców cracovii z niezastąpionym cymbałem - Arturem Fortuną na czele. Nikt tam nie odpisze bo Wiślaków pobanował, a więc postronny odbiorca odniesie wrażenie, że wszyscy chłopa klepią po plecach.

Dlatego ja nie jestem jak czaro: domagam się banowania tych wszystkich MB1906 i ludzi jego pokroju. Jest ogromna szansa, że to pasiaste ewentualnie nie zdają sobie sprawy, że robią za pożytecznych idiotów. W sumie nie wiem co gorsze. W każdym razie pogrywają z nami bez żadnych skrupułów, więc niech chociaż to forum będzie oazą zdrowego rozsądku.
Odpowiedz cytując