abcabc napisał(a):

Skąd ty to wiesz, że to bzdury? Kolegą Miśka jesteś?
Ja wysnuwam jednoznacznie logiczne wnioski z faktów ogólnie znanych. Nie ma mowy, żeby ktoś robił to, co ten Misiek i nie był konfidentem policji, albo agentem bezpieki.
Skąd ty masz informacje, które przeczą oczywistym logicznym implikacjom z faktów ogólnie znanych?
Bycie frajerem nie jest dobre. Może ludzie ze środowisk kibolskich potrzebują otrzeźwienia?
|
gość przesiedział grube lata w więzieniu, a teraz jest poszukiwany listem gończym, o czym ty w ogóle piszesz człowieku.. Nie pisze się takich rzeczy nie mając dowodów, papierów czegokolwiek. Brzmisz jak internetowe trole z cracovii pod komentarzami w gazecie krakowskiej.