Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
4572
19.09.2018, 17:41
Jak miało nie zażreć skoro stoi za nim największy koncern medialny + współudział i nagłośnienie media Stanowskiego?
Ważne, aby nie robić nic czego oni chcą i ich po prostu olać i robić swoje. Z czasem temat sam się zużyje
uposledzony_ale_kumaty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uposledzony_ale_kumaty
Znajdź inne posty napisane przez uposledzony_ale_kumaty