Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9277
Stary 19.09.2018, 17:40
Mam wrażenie, że to kolejne wcielenie Wislafan123 albo zbanowanego kolegi o nicku hives4 - w sumie to zaczynam się zastanawiać czy ten ostatni nick to nie Eszjot, bo z tego co pamietam to strasznie w okresie kryzysu lipcowego jechał po TS i gangsterach w klubie. Potem udzielał sie swoimi mądrościami na weszlo. Chyba w avatarze miał Boguskiego.
Czy moderatorzy nie mogliby sprawdzić skąd logował sie Hives4 byłoby śmiesznie gdyby powoływał sie na posty zatroskanych kibiców, ktore sam pisał na forach....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując