Mam wrażenie, że to kolejne wcielenie Wislafan123 albo zbanowanego kolegi o nicku hives4 - w sumie to zaczynam się zastanawiać czy ten ostatni nick to nie Eszjot, bo z tego co pamietam to strasznie w okresie kryzysu lipcowego jechał po TS i gangsterach w klubie. Potem udzielał sie swoimi mądrościami na weszlo. Chyba w avatarze miał Boguskiego.
Czy moderatorzy nie mogliby sprawdzić skąd logował sie Hives4 byłoby śmiesznie gdyby powoływał sie na posty zatroskanych kibiców, ktore sam pisał na forach....
