|
Słuchaj, wszyscy rozumiemy, że nie podoba Ci się w Wiśle. Dopóki nie zapiszesz się do TS i nie doprowadzisz do zmiany władz albo nie kupisz akcji Wisły od TS, możesz tylko szczekać. A my tu tego szczekania nie chcemy. Chcemy konstruktywnej rozmowy. Ty jej nie prowadzisz, bo nie masz żadnych konstruktywnych propozycji.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|