Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9262
Stary 19.09.2018, 15:11
Z zaciekawieniem czytam dyskusję i wydaje mi się, że dla co poniektórych najlepsze rozwiązanie to rezygnacja Pani Prezes rezygnacja TSu z "finansowania" klubu za czym idzie bankructwo i start w 4 lidze. Czy w takim wypadku byśmy się oczyścili? W jednej sprawie zgadzam się z Majchrowskim, że to jest sprawa dla prokuratury i organów ścigania a nie dla wszystkich innych podmiotów razem z kibicami.



Jeżeli ktoś chce być rycerzem na białym koniu i chce oczyścić klub niech wykłada kasę i wykupuje Wisłę z rąk złego TSu, odwracając się teraz od klubu przybijacie kolejny gwóźdź do trumny, która już była trochę uchylona....
Odpowiedz cytując