mlynek napisał(a):

|
Może o to chodzi że w Żabce, Tesco, na myjni samochodowej itp. nie są przetrzymywane dane każdego klienta łącznie ze zdjeciem i PESELEM. W każdej firmie zajmującej się finansami np. bank, broker, ubezpieczalnia samochodów i wiele innych wymaga okazania wyciągu z rejestru sądowego o niekaralności. Wiesz dlaczego ? bo tam są k.... twoje najważniejsze dane osobowe. Do czego nieodpowiednim osobą mogą się przydać ? Jak nie wiesz to się dowiedz. Może wtedy będziesz inaczej prawił.
|
To raz. Dwa, że wstawianie się i zatrudnianie pseudokibiców, skazanych za pobicie fana innego zespołu nie należy do dobrych praktyk etycznych klubu. Powiedziałbym wręcz, że normalny klub powinien unikać związku z takimi osobami. Głównie z uwagi na smród jaki się za nimi ciągnie.