Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9253
Stary 19.09.2018, 13:24
@Griszka30KR
Walisz jakimiś kretyńskimi, nic nieznaczącymi tekstami w stylu dziewczyn z konkursów Miss Świata pt. "Chciałbym żeby był pokój na świecie". Też bym chciał. I co z tego? Jak wyobrażasz sobie oczyszczenie? Co się ma stać? Czego wymagasz do cholery bo ja nie rozumiem?
TS Wisła ma zostawić Wisłe SA? Ok. Czyli likwidujemy drużynę, tak? Spoko. Gratki. Zamknijmy forum od razu.
Odpowiedz cytując