|
@Griszka30KR
Walisz jakimiś kretyńskimi, nic nieznaczącymi tekstami w stylu dziewczyn z konkursów Miss Świata pt. "Chciałbym żeby był pokój na świecie". Też bym chciał. I co z tego? Jak wyobrażasz sobie oczyszczenie? Co się ma stać? Czego wymagasz do cholery bo ja nie rozumiem?
TS Wisła ma zostawić Wisłe SA? Ok. Czyli likwidujemy drużynę, tak? Spoko. Gratki. Zamknijmy forum od razu.
|