...., że w kasach siedzą ludzie po wyrokach, ...., że może im wpasc do głowy zapamiętanie paru danych i może wzięcie sobie jakiś kredycikow

...., że sarapata przybija papiery ręcząc za te osoby, przy okazji srając na ponad stuletnią tradycje Wisły, każdy kto broni tej absurdalnej sytuacji i tylko doszukuje się spisku zamiast ....a stwierdzić, że coś jest nie tak jest równie odpowiedzialny za obecną sytuację jak decyzyjni w TS.
Serio największym problemem jest to dlaczego szambo wybiło?
Czy 3/4 forum to takie moralne dno jak ludzie zatrudniani w klubie?