Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9251
Stary 19.09.2018, 13:09
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
I dobrze ,ze to wyszło,bo może w końcu jakoś będzie(Wisła się oczyści),bo ten rak drążył nas już od ładnych kilku lat.
Co by nie mówić na Jadczaka,to trzeba być ograniczonym psychicznie,lub nie mieć nic wspólnego z tym tematem(Wisły,piłki, itp.),żeby nie widzieć w tym chociaż jakiejś części prawdy i wszystko zganiać na kłamstwo dziennikarskie.
Postępowanie tu u co poniektórych(jak i z Zarządu) jest można przyrównać do cytatu z filmu "Wilki" .."..jak Cie złapią za rękę ,to mów,ze to nie Twoja ręka..."
https://www.youtube.com/watch?v=mM1v7MbN6mQ
Co się ma niby oczyścić? Kibice są właścicielem TSu i piłkarskiej Wisły na czele z Sarapatą i tyle, koniec kropka. Media mogą ujadać ile chca ale tego nie zmienią. Kto niby ma przejąć Wisłę S.A. od TSu, powiedz mi? Jak nie daj boze przyjda kiedys duzo gorsze czasy i Wisle trzeba bedzie wyciagac z czwartej ligii to wiekszosc ktora teraz chce zmian odwroci sie od Wisly i wyciagac ja bedzie musiał TSu i najwierniejsi kibice.
Odpowiedz cytując