wolfy napisał(a):

MB1906 - to że u Was na Cracovii wiatr hula na trybunach nie ma przełożenia na nasze, wiślackie warunki.
Po pierwsze - u nas grają w piłkę...
|
Za to oni mają uzdrowiciela polskiej piłki u steru

tylko czemu nie przychodzą dla niego na mecze
