Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9249
Stary 19.09.2018, 12:54
wolfy napisał(a):Wyświetl post
MB1906 - to że u Was na Cracovii wiatr hula na trybunach nie ma przełożenia na nasze, wiślackie warunki.
Po pierwsze - u nas grają w piłkę...
Za to oni mają uzdrowiciela polskiej piłki u steru tylko czemu nie przychodzą dla niego na mecze
Odpowiedz cytując