Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9246
Stary 19.09.2018, 12:48
Pytanie czy jest 20+k ludzi, którzy będą na trybunach pomimo wizerunku i czy będą jak sprawdzi się czarny scenariusz i już nie będzie kim grać jak teraz. Ja wątpię.
Odpowiedz cytując