Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4553
Stary 19.09.2018, 12:33
Szymeczek napisał(a):
Po co "Miśkowi" Wisła? Tylko mi nie mów, że to przykrywka dla działalności gangu i prania pieniędzy.

Z rozmów z ludźmi z tego środowiska wynika, że "Misiek" autentycznie kocha Wisłę. Zresztą kiedy była w tarapatach, to on i "Zielak" mieli wyłożyć prywatne pieniądze na wsparcie klubu. Oni nie chcą zarabiać na Wiśle. Jej przejęcie było dla tych ludzi ogromnym wydarzeniem: ich ukochany klub stał się w końcu ich własnością. To wywarło zresztą kolosalne wrażenie na kibicach w całej Polsce. W Ruchu Chorzów i Widzewie Łódź próbowano zresztą zrobić to samo, ale nie do końca się udało.
Ostatnio edytowane przez regan : 19.09.2018 o godz. 12:38.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując