Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4551
Stary 19.09.2018, 12:21
Gosc jest pozytecznym idiota albo po prostu klakierem ktory chce sie wybic na tanich sensacjach i urojeniach pismakow kazdy srednio zorientowany czlowiek na Wisle widzi ze sa to manipulacje i propaganda. Co do pracy przy kasach dla osob z wyrokami to jak ma wygladac resocjalizacja jesli nie na tym ze mozesz pracowac a nie krasc i wracac do pierdla albo zdychac z glodu!!
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 19.09.2018 o godz. 12:33.
Odpowiedz cytując