|
Ale co ma wspólnego z tym wszystkim Gołda? I dlaczego Sarapata ma się podawać do dymisji, skoro zostanie zastąpiona kimś również powiązanym z TS, a więc w waszym mniemaniu - wadliwym?
Proponuję pewien eksperyment myślowy:
Jak wam się tak wszystkim marzy oczyszczenie i odpoczynek od TS, to wyobraźcie sobie, że organizujcie się (wy ciągle piszecie: my, zrobimy, zróbmy; więc zróbcie, idę o zakład, że nic nie zrobicie, nawet w swoich wyobrażeniach jesteście pasywni) i załóżcie Wisłę 2. Załóżmy, że nikt ze środowiska wiślackiego nie będzie was atakował. Będziecie ignorowani. Ale będziecie mieć swoją oczyszczoną atmosferę i działać od zera w okręgówce. Szybkimi awansami pokażecie, jakie to dyletanctwo toczyło Wisłę dotychczas, z czasem odbierzecie obecnej Wiśle kibiców sponsorów. A reszta pozostanie przy tej Wiśle, która jest.
Wyobraźcie to sobie i odpowiedzcie sobie na pytanie, czy w ogóle zaczniecie i czy odniesiecie sukces.
A ja zostanę przy tej Wiśle, która jest. Z bagażem wizerunkowym i trudną sytuacją, ale realną, wiślacką, jedyną, jaka istnieje naprawdę.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|