Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
Preclarz
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2018
Offline
#
4538
19.09.2018, 10:41
MB1906
napisał(a):
I nie klub nie jest od tego aby resocjalizowac bo ma o tym zerowe pojęcie.
a niby kto? Niewydolne państwo?To właśnie podmioty gospodarcze dając pracę ludziom ze skazą na życiorysie pomagają im się odbudować.
BEN
E
N
ATO
Preclarz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Preclarz
Znajdź inne posty napisane przez Preclarz