|
Narazie ugasmy pożar, potem wybiegajmy w przyszłość. Albo zarząd wychodzi do mediów z podniesiona przylbica albo podaję się do dymisji Jeśli opcja pierwsza to merytorycznie i precyzyjnie wytyka błędy i kłamstwa w za rzutach a za oczywiste nazwijmy to pomyłki przeprasza i pilnie podejmuje potrzebne kroki. I tu zobaczymy czy bardziej zależy im na ich samych czy na klubie. Naprawdę, TS nie jest w stanie zastąpić 2 osób... Bądźmy poważni.
|