Guzik napisał(a):

Tak swoją drogą to mąkacwks i Eduardo mają podstawy do rozwiązania kontraktu na zasadzie Cierzniaka
|
Nie mają.
Sztab szkoleniowy podjął decyzje, że się mąkacwks nie nadaje.
Kruczek w przepisach ale nawet jakby chciał to nie rozwiąże kontraktu jak cierzniak