Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
Od: 03.2015
Offline
#
9235
19.09.2018, 09:59
Generalnie jest tak - jeśli popierasz nadal zarząd Wisły i TS jako właściciela a w dodatku ich bronisz to jesteś taki jak Ci bandyci i nie jesteś kibicem Wisły tylko patusem w barwach z nic nie wartym zyciem
sedonh
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez sedonh