Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9235
Stary 19.09.2018, 09:59
Generalnie jest tak - jeśli popierasz nadal zarząd Wisły i TS jako właściciela a w dodatku ich bronisz to jesteś taki jak Ci bandyci i nie jesteś kibicem Wisły tylko patusem w barwach z nic nie wartym zyciem
Odpowiedz cytując