|
@WHITE*STAR nie mierz wszystkich swoją miarą. zadałem pytanie a Ty wyjeżdżasz z "mondrym" i "inteligientnym" tekstem jak Ty. nie ma żadnych zarzutów do Wisły, czy do zarządu ale Wam to nie przeszkadza srać na te osoby i Wisłę. pokazuję Wam Waszą hipokryzję i głupkowate myślenie no ale nic oglądajcie dalej TVN. ja już daruję sobie dyskusję z Wami, bo należy wiedzieć kiedy ustąpić pola ... ;-)
|