Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13587
Stary 19.09.2018, 09:05
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Dwa gole już strzelił. Poza tym z przodu L nie ma kim straszyć.
Nowy trener wziął się za prawidłowe treningi i uzupełnianie braków kondycyjnych. Więc modlił bym się by nie ogarnął bałaganu do końca października.
Po komentarzach, jakie leciały w tą niedzielę w L+E, poszukałem raportu fitness z niedzielnego meczu w Warszawie ... i obawiam się, że kwestię braków kondycyjnych mają za sobą. L-ka w tym meczu biegała więcej i szybciej niż my w tym meczu na wiosnę w Warszawie.
Odpowiedz cytując