PSYCHOLTSW napisał(a):

@krotochwila to mam do Ciebie pytania:
1) gdzie zarzuty dla Sarapaty i Dukata?
2) czy organy ścigania mają jakiś problem do Wisły?
3) jakie przestępstwa popełnili byli/obecni członkowie Zarządu TS?
4) Jadczak to szanujący się dziennikarz a nie hipokryta i konował (ja Ci dam dowód na jego hipokryzję, tymi daj dowód na rzetelność)?
5) wg Ciebie materiał jest rzetelny, to powiedz mi jakie w nim są zawarte dowody (pisma Wisły w sprawie skazanych, to dalej nie jest przestępstwo ani tym bardziej bomba atomowa) a nie tylko przypuszczenia i dopowiedzenia rzetelnego dziennikarza? ten materiał to tanie szukanie sensacji i gniot
6) kto miał wykopać z groby zwłoki i czy bez papieru na to (zeznania wielu osób) zamieściłabyś takie coś w swoim materiale?
jesteś niestety na poziomie jadczaka i tvn, to widać ale poświęcę się i wejdę w polemikę, chociaż należy Ci ustępować z litości...
|
ale co z tego że pewnie masz rację. Ty tak uważasz, ja tak uważam i wiele innych osób tak uważa, ale ktoś kto ma wkładać większe pieniądze w klub albo firmować to wszystko swoim nazwiskiem nie będzie się zastanawiał kto ma rację tylko po prostu w to nie wejdzie, albo się z tego wypisze bo nie będzie chciał być identyfikowany z tym co się mówi o klubie