Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4523
Stary 19.09.2018, 08:11
Widzę, że ofensywa dziennikarska trawa.
Kolejny artykuł na stronie Krakowskiej.

Co ciekawe coraz częściej w tych artykułach pojawia się sprawa terenów przy Reymonta - w tym na samym końcu - jakby podsumowanie:
Cytat:
Liczba: 99 - na tyle lat miasto oddało Wiśle tereny przy ul. Reymonta. Umowę wieczystego użytkowania podpisano z klubem w 2007 r.
Pasuje to do artykułu jak pięść do nosa i dlatego zaczynam się przekonywać, że Damian D. () jednak może mieć rację.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując