uposledzony_ale_kumaty napisał(a):

Szacunek dla Miśka i całej Wisły Sharks ! Za to, że się nie poddajecie w walce z kur*stwem i robicie swoje, aby Wisła powróciła do swoich świetlnych lat, mimo, że kłody są rzucane pod nogi. A tych, którzy popierają paszkwile uderzające w klub powinno się ręcznie wytłumaczyć że przyczyniają się do zastopowania dobrego procederu jakim jest MP w tym sezonie.
Jeszcze raz szacunek panowie!
|
Jasne, bo przecież zarzut kierowania zorganizowaną grupą przestępczą to pikuś. Coś jak przejście na czerwonym świetle. Podobnie jak wcześniejsza odsiadka za rzut nożem w piłkarza. Masz coś bardzo wybiórcze spojrzenie na prawo. Ciekawe czy miałbyś takie jakbyś to Ty dostał od niego nożem albo jakby Ci matkę zgwałcili. Tyle dla obrońców Miśka i jego sługusów.