tas de fleia napisał(a):

Podstawy pewnie mają, tylko pytanie po co to mące? To ostatni taki kontrakcik w życiu zapewne (w dodatku za frajer) więc chwilo trwaj. A później już tylko żabole albo coś...
|
ale Wisła musiała zapłacić cierzniakowi za całość kontraktu, więc tutaj byłoby podobnie