Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13586
Stary 19.09.2018, 06:57
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
Podstawy pewnie mają, tylko pytanie po co to mące? To ostatni taki kontrakcik w życiu zapewne (w dodatku za frajer) więc chwilo trwaj. A później już tylko żabole albo coś...
ale Wisła musiała zapłacić cierzniakowi za całość kontraktu, więc tutaj byłoby podobnie
Odpowiedz cytując