Guzik napisał(a):

Tak swoją drogą to mąkacwks i Eduardo mają podstawy do rozwiązania kontraktu na zasadzie Cierzniaka
|
Podstawy pewnie mają, tylko pytanie po co to mące? To ostatni taki kontrakcik w życiu zapewne (w dodatku za frajer) więc chwilo trwaj. A później już tylko żabole albo coś...
