Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13585
Stary 19.09.2018, 06:36
Guzik napisał(a):Wyświetl post
Tak swoją drogą to mąkacwks i Eduardo mają podstawy do rozwiązania kontraktu na zasadzie Cierzniaka
Podstawy pewnie mają, tylko pytanie po co to mące? To ostatni taki kontrakcik w życiu zapewne (w dodatku za frajer) więc chwilo trwaj. A później już tylko żabole albo coś...
Odpowiedz cytując