Jakie my? Ty będziesz przejmował z kimś klub od TS albo władzę w TS? Czy kto ma to zrobić?
Edit:
No i odezwał się p. Miga, który dotychczas korzystał z dobrej okazji, aby milczeć:
http://sportdziennik.pl/klub-w-szponach-gangsterow/
W kilku akapitach powtórzył to, co na innych stronach, dodał coś o Bednarzu, wyraził przekonanie, że piłkarze stracili ochotę do gry i napisał jakieś bzdury o tym, że TS nabył akcje SA za pieniądze SA, bo spłaca raty z dywidendy z akcji SA. Brak mi słów.