Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 19.09.2018, 00:14
Jakie my? Ty będziesz przejmował z kimś klub od TS albo władzę w TS? Czy kto ma to zrobić?

Edit:
No i odezwał się p. Miga, który dotychczas korzystał z dobrej okazji, aby milczeć:
http://sportdziennik.pl/klub-w-szponach-gangsterow/

W kilku akapitach powtórzył to, co na innych stronach, dodał coś o Bednarzu, wyraził przekonanie, że piłkarze stracili ochotę do gry i napisał jakieś bzdury o tym, że TS nabył akcje SA za pieniądze SA, bo spłaca raty z dywidendy z akcji SA. Brak mi słów.
Ostatnio edytowane przez czaro : 19.09.2018 o godz. 00:37.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując