MB1906 napisał(a):

Dokladnie. Damage control/zarzadzanie kryzysem. Niestety ale tu musi byc jakis ruch.
I rowniez zgadzam sie, z tym, ze TS jednak by kogos znalazl.
|
Był ruch. Oświadczenia Wisły i Dukata. Więcej nie trzeba, bo to może zaszkodzić. Już dziś Szymon Jadczak i TVN mają podstawy, by wytoczyć Wiśle pozew o pomówienia w związku z zarzuceniem im kłamstwa. Takiego pozwu nikt w Krakowie na pewno nie chce, bo ten mógłby otworzyć puszkę pandory.
Nie jestem fanem TVN-u, jednak nie koncentrowałbym się w tym sporze na medium, a na postawionych przez nie zarzutach i zebranych w sprawie dowodach. Bez względu na swoją wiarygodność, zebrane dowody są bardzo mocne.