|
Nie wiem jak wygląda system biletowy Wisły ale w normalnym programie z terminala kasjera nie powinno się dać przeglądać danych wszystkich obecnych na stadionie.
Więc jeśli to co piszę jest zgodne z tym co mamy w kasie to po pierwsze osłabia to zarzuty Jadczaka, a po drugie to jednak sąd wypuścił. Więc "wolne sądy" itp.
I najprawdopodobniej zarzut był za "pobicie ze skutkiem ..." co z resztą zarzucano w dyskusji po filmie w Superwizjerze.
Smród zostaje ale trochę mniejszy. I tak powinien działać PR, a nie to co odpowiedziała GP rzeczniczka.
|