Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13581
Stary 18.09.2018, 21:57
Facet 14 miesięcy temu podjął BARDZO złą decyzję. Nie żal mi go. Ciekawe czy chociaż ma jakąś ambicję i będzie walczył o powrót do I drużyny lub szukał innego klubu, czy położy lagę i dokończy kontrakt na mazowieckich pastwiskach?
What's new?

Odpowiedz cytując