pepe72 napisał(a):

Dlatego najłatwiej wymienić prezesa SA i opanować pożar. Resztę ogarnie jakiś sensowny PR.
No, chyba, że ma sensowne odpowiedzi dla GK. Ale obawiam się, że z tym będzie kłopot.
|
Absolutnie nie ma powodu dla którego Sarapata miałaby zrezygnować. Czas skończyć z patologią, że media mają chcice i absurdalne żądania, więc należy im ofiary składać.