Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4497
Stary 18.09.2018, 21:43
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Ale ty nie chodzi o przejęcie władzy tylko o wymianę Zarządu na kogoś nie umoczonego/bardziej strawnego dla prasy. SA potrzebuje chwili oddechu. Bo wiele rzeczy można ale bez co najmniej neutralności prasy to Wisła tego nie przetrwa.
Niestety - nikt się nie rwie do prezesowania w SA...
Odpowiedz cytując