pepe72 napisał(a):

|
Ale ty nie chodzi o przejęcie władzy tylko o wymianę Zarządu na kogoś nie umoczonego/bardziej strawnego dla prasy. SA potrzebuje chwili oddechu. Bo wiele rzeczy można ale bez co najmniej neutralności prasy to Wisła tego nie przetrwa.
|
Niestety - nikt się nie rwie do prezesowania w SA...