Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.09.2018, 21:42
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Nie ja nie uwazam, ze rzada chuligani. Uwazam, ze postepowanie wladz jest alogiczne a kibice myla obrone klubu z obrona rzadzacych nim.

Ale kto mial by przejac wladze? Tutaj do przejecia jest praktycznie dlug. Dzialki nie sa SSA.
Ale ty nie chodzi o przejęcie władzy tylko o wymianę Zarządu na kogoś nie umoczonego/bardziej strawnego dla prasy. SA potrzebuje chwili oddechu. Bo wiele rzeczy można ale bez co najmniej neutralności prasy to Wisła tego nie przetrwa.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując