MB1906 napisał(a):

Nie ja nie uwazam, ze rzada chuligani. Uwazam, ze postepowanie wladz jest alogiczne a kibice myla obrone klubu z obrona rzadzacych nim.
Ale kto mial by przejac wladze? Tutaj do przejecia jest praktycznie dlug. Dzialki nie sa SSA.
|
Ale ty nie chodzi o przejęcie władzy tylko o wymianę Zarządu na kogoś nie umoczonego/bardziej strawnego dla prasy. SA potrzebuje chwili oddechu. Bo wiele rzeczy można ale bez co najmniej neutralności prasy to Wisła tego nie przetrwa.