Wyświetl pojedynczy post
Radwi
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9225
Stary 18.09.2018, 20:19
Żeby było jasne - uważam, że całe to zamieszanie to kolejna gra na zmianę władz/ właściciela Wisły Kraków. Za dużo się działo w ostatnich dwóch latach.

Natomiast osobną kwestią jest czy faktycznie WSH ma taką władzę jak podawane to jest w materiale Jadczaka, który był robiony pod określoną tezę, miał za dużo insynuacji - powyższe pozwala mi wierzyć, że tak nie jest.

Miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli wybierać między życiem po swojemu z "rakiem" jakim są "nasi bandyci" niż życiem z kimś obcym, który prawdopodobnie będzie miał tradycję i historię Wisły w poważaniu, a będzie jedynie widział nas jako dostarczyciela atrakcyjnych terenów.

Mam nadzieję, że jest trzecia opcja, w której zostajemy przy naszych, a nie są oni umoczeni w gównie jak niektórzy sugerują. I, że nie będę musiał potem wstydzić się własnej naiwności.
Powód: tylko Wisła
Ostatnio edytowane przez Radwi : 18.09.2018 o godz. 20:20.
Odpowiedz cytując