Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4488
Stary 18.09.2018, 20:03
Mam nadzieję, że to tylko element strategii wygaszania tematu w mediach, a jeżeli gazety nie odpuszczą, odbędzie się jakaś konferencja etc. Te pytania z linka wyżej są znacznie sensowniejsze niż całe to śledztwo Jadczaka, ale wciąż sprowadzają się do kwestii etycznych i wizerunkowych, bo wciąż Wisła jako przedsiębiorstwo nie została wykorzystana do jakiejkolwiek nielegalnej działalności.

Temat flag i najmu powierzchni na siłownię był wałkowany milion razy, te pytania są niepotrzebne.

Widzę, że wciąż koziołki fikają tu osoby, którym bardzo zależy na dymisji Sarapaty i jakiejś lawinie zmian w TS. Wracają cyklicznie, co problem/kryzys w Wiśle. Albo zarzucają zarządowi niekompetencję, albo niemoralność, zmyślnie koncentrując się w danym czasie na jednej kwestii. Nie rozumiem, skąd się to bierze.

Nie chciałbym, aby w imię ideałów, które na ustach mają hipokryci, hieny i pożyteczni idioci w Wiśle doszło do kryzysu, który ją pogrzebie na lata albo, jak sugeruje PvD, szkodliwej zmiany akcjonariusza.
Ostatnio edytowane przez czaro : 18.09.2018 o godz. 20:06.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując