Nagle wszystkie dziennikarzyny troszczą się o klub, tradycje, kibiców etc. To zapytam gdzie ....a byli jak trzeba było sprawdzić meresinskiego, gdzie byli jak trzeba było sprawdzić stecherta. Pierwsi do przepisywania to co kibice odkryli i napisali na forum, ale sami to chuja robili.
I jeszcze raz zapytam dlaczego żaden nie spróbuje pójść pod prąd i poszperać dlaczego to na Wiśle ktoś się uwziął,dlaczego ktoś wymyśla takiego głupoty jak o człowieku Ruchu itd. ?
Mało się dzieje w innych klubach ?
https://www.polityka.pl/tygodnikpoli...e-biznesy.read