MB1906 napisał(a):

Michal Trela na TT:
"Kibice Wisły piszą często, że wiele z przedstawionych spraw nie jest nielegalnych. To prawda. Ale klub, który nie jest powiązany z półświatkiem, tak niezręcznych spraw unika ze względów wizerunkowych. Jeśli nie unika, to mnoży podejrzenia, że jest powiązany z półświatkiem.
Można wynajmować siłownię Pawłowi M., zatrudniać osoby skazane za rozboje i zapowiadać przed sądem ich ponowne zatrudnienie. Można dać na koszulkach przed derbami wsparcie dla osoby postrzelonej w porachunkach. Nie można się potem dziwić, że nie przychodzą poważni inwestorzy."
AMEN.
Karcz wyslal do zarzadu pytania. Kurtyna milczenia. Nikt nie chcial ani sie ustosunkowac ani porozmawiac.
Tylko oswiadczenie by rzecznik
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ni/ar/13503669
Taktyka zamykamy sie i udajemy, ze problemu nie ma. Juz to przerabialismy z tym zarzadem.
|
O ile można było liczyć, że po Jadczaku to jeszcze sprawa przycichnie to jeśli teraz się w to włączyło i weszło, i GK/DP to już gorzej.
Obawiam się, że bez zmian w zarządzie się nie obejdzie, bo Marzena Sarapata będzie teraz "trędowata".
Większość z odpowiedzi na pytania Michała Treli uderza w nią.