PSYCHOLTSW napisał(a):

a Wy nie piszcie o ISIS, bo przecież było że przerzucali ludzi przez granicę... także nie podrzucajcie im tematów
|
W sumie napisałem że będą to wiązali z PiS-em (trochę sobie jaja robiłem, ale tylko trochę...) i coś tam o Kurskim było.