Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4463
Stary 18.09.2018, 13:06
regan napisał(a):Wyświetl post
Bo idą wybory i jest to temat niewygodny.

Problem jest, że od jakiegoś czasu próbują Wisłe nękać różne siły i coraz bardziej skłaniam się ku takiemu przekonaniu, że są to siły zorganizowane. Meresiński, Stechert, sprawa stadionu i fejkowe reportaże mistrza Jadczaka. Co chwila jakaś bomba, psucie wizerunku rządzących, publikowanie fejków. A w grę wchodzi majątek Wisły Kraków.

Słaba Wisła jest w interesie wielu. W grę wchodzą olbrzymie pieniądze.

Poza tym zastanawia mnie ciągle fakt, że Jadczak odpuścił emisję programu o w miesiące... Oficjalnie stwierdzając, że przyczyną jest prośba policji, ws. toczącego się śledztwa. Śledztwo po 2 miesiącach toczy się dalej, więc co ten reportaż mógl wtedy zmienić w lipcu?

A może byli przekonani, że lawina kłopotów: odejścia piłkarzy, zmiana trenera bez doświadczenia, miasto dobijające Wisle, co za tym idzie utrata płynności, slabe wyniki sportowe, brak wypłat, rozwiązania kontraktów... po prostu dali nam 2 miesiące i przy totalnej rozpierdusze chcieli nam wjechać z gwoździem do trumny.

Ale widocznie Opactwo w niebie czuwa nad Wisłą i zesłała nam Stolarczyka i ludzi, którzy dadzą się za Wisłe pokroić!

poczekał do wyborów żeby pogrążyć ewentualne szanse na prezydenture Dukata
Odpowiedz cytując