regan napisał(a):

Bo idą wybory i jest to temat niewygodny.
Problem jest, że od jakiegoś czasu próbują Wisłe nękać różne siły i coraz bardziej skłaniam się ku takiemu przekonaniu, że są to siły zorganizowane. Meresiński, Stechert, sprawa stadionu i fejkowe reportaże mistrza Jadczaka. Co chwila jakaś bomba, psucie wizerunku rządzących, publikowanie fejków. A w grę wchodzi majątek Wisły Kraków.
Słaba Wisła jest w interesie wielu. W grę wchodzą olbrzymie pieniądze.
Poza tym zastanawia mnie ciągle fakt, że Jadczak odpuścił emisję programu o w miesiące... Oficjalnie stwierdzając, że przyczyną jest prośba policji, ws. toczącego się śledztwa. Śledztwo po 2 miesiącach toczy się dalej, więc co ten reportaż mógl wtedy zmienić w lipcu?
A może byli przekonani, że lawina kłopotów: odejścia piłkarzy, zmiana trenera bez doświadczenia, miasto dobijające Wisle, co za tym idzie utrata płynności, slabe wyniki sportowe, brak wypłat, rozwiązania kontraktów... po prostu dali nam 2 miesiące i przy totalnej rozpierdusze chcieli nam wjechać z gwoździem do trumny.
Ale widocznie Opactwo w niebie czuwa nad Wisłą i zesłała nam Stolarczyka i ludzi, którzy dadzą się za Wisłe pokroić!
|
poczekał do wyborów żeby pogrążyć ewentualne szanse na prezydenture Dukata
