Wyświetl pojedynczy post
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4457
Stary 18.09.2018, 12:50
tu jest kwintesencja, że komuś się nie podoba, że TS daje radę (raz lepiej, raz gorzej). myślę, że patent miał być prosty, Wisła upada, tereny do miasta wracają i karuzela się kręci dalej... ale co tu zrobić, jak niby gangsterzy dbają by ten klub nie upadł? co zrobić jak nie dorabiają się na klubie, tylko biznesie około klubowym? jak ich ugryźć? oni (kmioty i kłamcy czy tam dziennikarze) dalej będą mącić, żeby ujebać TS i Wisłę właśnie po to żeby przejąć te tereny a my nie możemy dopuścić do ziszczenia się ich planu. mówiąc językiem staropolskim, taki .... jak Batorego komin,Wisłę uratujemy bez względu na koszty i czas jaki trzeba poświęcić na to... powstaje Socios i to może być kluczowe w ratowaniu Wisły przed upadkiem
Odpowiedz cytując