|
No dobra, załóżmy hipotetycznie, że tezy Pana Jadczaka są zgodne z prawdą. Co to zmienia? W jaki sposób grozi to klubowi? Czy sponsorzy nagle się wycofają/wycofali? Czy drużyna przestała grać? Czy kibice przestaną przychodzić na mecze? Wiem, że to źle wygląda wizerunkowo, ale czy na dłuższą metę nam się to ma jakoś odbić czkawką?
|