Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4450
Stary 18.09.2018, 12:27
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wygląda mi to na casus Migi i Stecherta - leszczyk próbuje wejść na dziennikarskie salony, ale nie orientuje się że ktoś go mocno wkręca. Wizja sławy i pieniędzy jest zbyt silna.



Ktoś zauważył że zaczynamy się nurzać w oparach absurdu?
Też mi się tak wydaje, do tego mieszkał blisko stadionu więc może gdzieś tam dostał w japę i jakiś czynnik zemsty tam jest.
A granice absurdu są ogromne - oprócz kilku faktów który negować się nie da ale można by z tego jakoś wyjść(np. ta sprawa koszulek z poparciem) to tam wszystko jest w stylu 'jedna babcia, drugiej babci'. 'Jeden i drugi rzucił kilka baniek' - skąd , gdzie?, jak?. Jeden był widywany z 'meresiem' - to skąd wniosek że chodziło o ubicie dilu a nie wręcz odwrotnie - danie mu do zrozumienia żeby zwijał się stąd jak najszybciej.

Niestety u nas ludzie są strasznie łatwo wierni, więc przypuszczam że kupią nawet ten tekst z odkopywaniem grobu.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując