Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4449
Stary 18.09.2018, 12:27
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a popatrzcie na to tak...

Zatrudniają na kase typa co ma wyrok...

nikt ....a nawet słowka nie piśmie ze to jednak dobry gest dania drugiej szansy w zyciu młodemu człowiekowi....nikt.
A tak to Wisłą wyprowadziła go na prostą, dzięki temu załozył rodzine ma dzieci dom itd itp.Ale czy to by sie sprzedało ? No ....a nie.
Nie no, nie żartuj. Przecież on nawet pewnie nie widział nigdy tej kasy na oczy. Idąc tym tropem to zaraz się okaże, że flagi GKS Katowice to trzymaliśmy im tylko po żeby nie zmokły na deszczu, a mieliśmy akurat wolny magazyn.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując