szprotson napisał(a):

a popatrzcie na to tak...
Zatrudniają na kase typa co ma wyrok...
nikt ....a nawet słowka nie piśmie ze to jednak dobry gest dania drugiej szansy w zyciu młodemu człowiekowi....nikt.
A tak to Wisłą wyprowadziła go na prostą, dzięki temu załozył rodzine ma dzieci dom itd itp.Ale czy to by sie sprzedało ? No ....a nie.
|
Nie no, nie żartuj. Przecież on nawet pewnie nie widział nigdy tej kasy na oczy. Idąc tym tropem to zaraz się okaże, że flagi GKS Katowice to trzymaliśmy im tylko po żeby nie zmokły na deszczu, a mieliśmy akurat wolny magazyn.