1q2 napisał(a):

Nie wiem czy było jakieś zlecenie na to wszystko czy ten cały Jadczak próbuje się wybić na wybitnego śledczego ale najbardziej mnie w....ia nieprzypadkowy termi kiedy to wszystko się ukazało, bo to już śmieszne nie jest.W materiale, w każdym wywiadzie, czarno na białym ' gang rządzi Wisłą' , tyle że gdzie on jest?. Dukat kilka miesięcy temu zrezygnował a reszta przywoływanych jako rządzących siedzi i pewnie posiedzi długo. Jeden wyjechał, ale bez jaj. Prędzej czy później grozi mu duża odsiadka.
Więc dlaczego on stosuje 'STAN TERAŹNIEJSZY', co najbardziej psuje nam wizerunek a a wiadomo jak u nas z kasą jest.Niech ten gosć skończy pisać o odkopywaniu grobów, tylko niech poda czarno na biało - gdzie dziś na Wiśle są gangsterzy , jakie pełnią funkcje - z imienia i nazwiska.
|
Największą przeszkodą, trudnością w codziennej pracy "dziennikarza" TVN są fakty. Ale to wykopywanie zwłok i dokładanie po kilka milionów było chyba zbyt hardkorowe dla macierzystej stacji. Wygląda mi to na casus Migi i Stecherta - leszczyk próbuje wejść na dziennikarskie salony, ale nie orientuje się że ktoś go mocno wkręca. Wizja sławy i pieniędzy jest zbyt silna.
Na forum jednak wysyp lemingów którzy we wszystko uwierzyli. Następne 10% to powiązania SKWK z ISIS i Al'Khaidą. To chyba będzie ta bomba atomowa.
Ktoś zauważył że zaczynamy się nurzać w oparach absurdu?