PSYCHOLTSW napisał(a):

pewnie jakiś deweloper, przy czym najpierw to miasto uzyska teren a później przekaże komuś dobremu pisałem, że to gra o tereny już dawno temu i chyba jednak miałem rację... wystarczy kilka bloków ewentualnie hotel, teren jest w atrakcyjnym miejscu i już ktoś zarobi krocie.
|
Akurat temat gruntów jest mi trochę znany. Najcenniejsze są grunty od strony Błoń, tam wszystkie działki są pod planem z przeznaczeniem na działalność hotelarską i są sprzedawane za grube miliony. W księgach wieczystych jest sporo niewykonanych wniosków. Chodzi o działki sąsiadujące z Błonia Park
