pewnie jakiś deweloper, przy czym najpierw to miasto uzyska teren a później przekaże komuś dobremu

pisałem, że to gra o tereny już dawno temu i chyba jednak miałem rację... wystarczy kilka bloków ewentualnie hotel, teren jest w atrakcyjnym miejscu i już ktoś zarobi krocie.